Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

26/06/2024

Psychologia królową nauk!

Za nami ranking Uczelni Wyższych Perspektywy 2024. Jak w poprzednich latach, Akademia Humanitas, utrzymuje silną pozycję, będąc na podium w rankingu regionalnym oraz w znaczącej pozycji na poziomie krajowym. W tym roku zajmujemy 3. miejsce w skali województwa i 17. miejsce w kraju, co świadczy o niezmiennym uznaniu dla jakości naszej edukacji.

Akademia Humanitas ponownie potwierdza swoją renomę, utrzymując swoje miejsce wśród czołowych uczelni niepublicznych w Polsce. W skali województwa zajmujemy 3. miejsce, utrzymując naszą pozycję lidera w regionie. Na poziomie krajowym, Akademia plasuje się na 17. miejscu, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia i umiędzynarodowienia naszej uczelni.

W kategorii umiędzynarodowienia wykazujemy znaczące osiągnięcia, zajmując 21. miejsce na skalę krajową i 2. miejsce w skali województwa. Taki wynik podkreśla nasze zaangażowanie w tworzenie międzynarodowego środowiska akademickiego i współpracę z uczelniami na całym świecie.

Kierunki studiów oferowane przez Akademię Humanitas także wyróżniają się na tle kraju. Kierunek Psychologia zajmuje 1. miejsce w skali województwa, jako uczelnia niepubliczna i 23. miejsce w skali kraju. Natomiast kierunek Zarządzanie plasuje się na 39. miejscu w kraju i 3. miejscu w województwiewśród uczelni niepublicznych.

Ranking Uczelni Wyższych Perspektywy 2024 kolejny raz potwierdza, że Akademia Humanitas jest jedną z czołowych uczelni niepublicznych w Polsce, oferującą studentom wysokiej jakości edukację i doskonałe warunki do rozwoju zawodowego. Uczelnia, dzięki swojemu zaangażowaniu w umiędzynarodowienie oraz współpracę z biznesem, tworzy dla studentów realne perspektywy na rynku globalnym.

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.