Studiujesz? Zyskujesz też dla najbliższych! –30% na studia podyplomowe 

W Akademii Humanitas wierzymy, że edukacja to nie tylko osobista inwestycja – to także impuls, który może zmienić życie całej rodziny. Dlatego przygotowaliśmy dla nowych studentów wyjątkową niespodziankę: kupon rabatowy –30% na studia podyplomowe dla osoby bliskiej! 

Jak to działa? 

1. Wystarczy, że podczas trwania rekrutacji na rok akademicki 2025/2026 zapiszesz się na dowolny kierunek studiów dyplomowych (I lub II stopnia, jednolitych magisterskich) w Akademii Humanitas. 
2. Po zapisie otrzymasz zniżkę 30% na studia podyplomowe, którą możesz przekazać komuś bliskiemu – rodzicom, partnerowi, siostrze, bratu, przyjaciółce lub kuzynowi, na dowolny kierunek studiów podyplomowych. Wystarczy, że podczas zapisu podadzą oni Twoje imię i nazwisko. 

Dzięki temu nie tylko Ty rozwijasz swoje kompetencje i kwalifikacje, ale dajesz taką samą szansę komuś z bliskiemu. Bo dobre rzeczy warto przekazywać dalej – szczególnie te, które mają realny wpływ na przyszłość. 

A jeśli wierzyć przysłowiu, że “Fortuna kołem się toczy”, to teraz zatrzymała się właśnie przy Tobie – z podwójnym zyskiem. 

Zatem studiuj z głową. Inwestuj z sercem. Dziel się szansą.