Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

01/10/2024

Gala graduacyjna studiów MBA for Energy Industry 2024

To była wyjątkowa i pełna emocji sobota. 28 września 2024 roku w Hotelu Centrum w Sosnowcu odbyła się uroczysta Gala wręczenia dyplomów absolwentom kierunku MBA for Energy Industry, prowadzonego przez Akademię Humanitas w partnerstwie z Bratislava University of Economics and Management (BUEM).

To doniosłe wydarzenie było zwieńczeniem intensywnych studiów i pracy studentów, którzy zdobyli specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pełnienia kluczowych ról w dynamicznie rozwijającej się branży energetycznej.

Podczas uroczystości swoje wystąpienia wygłosili: dr Mariusz Lekston – Prorektor ds. organizacyjno-prawnych i polityki kadrowej Akademii Humanitas oraz assoc. prof. Ing. Michal Fabuš, PhD. – Prorektor Bratislava University of Economics and Management, w którychpodkreślili znaczenie współpracy akademickiej i kształcenia przyszłych liderów branży energetycznej. Nie zabrakło również wystąpienia przedstawiciela firmy Tauron Polska Energia, Pani Barbary Stefaniak-Gnyp – Rzecznika Dialogu Społecznego w Tauron Polska Energia, a także samych absolwentów.Uczestnicy Gali wysłuchali inspirującego wykładu dr. inż. Tadeusza Topór-Kamińskiego – Dyrektora Instytutu Informatyki na temat cyberbezpieczeństwa, który naświetlił kluczowe wyzwania i zagrożenia w dzisiejszym cyfrowym świecie, szczególnie w kontekście sektora energetycznego.

W uroczystej Gali udział wzięli również:
ing. Marián KOVÁČ, PhD. – Head of International Relations Department,
Mirosław Brzuśnian – Przewodniczący Rady Społecznej firmy Tauron,
dr hab. Katarzyna Bilińska,
prof. UE oraz Agnieszka Chwastek – promotorki prac dyplomowych,
Ewa Kraus – Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych AH,
Maja Chyży-Dudek – Prodziekan ds. współpracy z zagranicą AH.

Galę poprzedziły obrony prac dyplomowych, w których studenci zaprezentowali innowacyjne podejście do współczesnych wyzwań sektora energetycznego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

01/10/2024

Gala graduacyjna studiów MBA for Energy Industry 2024

W uroczystej Gali udział wzięli również:
ing. Marián KOVÁČ, PhD. – Head of International Relations Department,
Mirosław Brzuśnian – Przewodniczący Rady Społecznej firmy Tauron,
dr hab. Katarzyna Bilińska,
prof. UE oraz Agnieszka Chwastek – promotorki prac dyplomowych,
Ewa Kraus – Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych AH,
Maja Chyży-Dudek – Prodziekan ds. współpracy z zagranicą AH.

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.