Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

07/06/2024

Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności

Otwarty nabór studentów i studentek oraz zespołów studentek / studentów do udziału w projekcie "Wsparcie studentek i studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności, aktywności naukowej, innowacyjności, kreatywności poprzez umożliwienie im uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach, konferencjach.”

W odpowiedzi na ogłoszony nabór wniosków projektowych przez Ministra Nauki ogłaszamy otwarty nabór do projektu „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” finansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027.

Celem projektu jest wsparcie studentek i studentów w rozwoju ich kompetencji i umiejętności, aktywności naukowej, innowacyjności, kreatywności, poprzez umożliwienie im uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach, konferencjach.

Do udziału zapraszamy studentki i studentów oraz studentki / studentów tworzących zespół, I lub II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, którzy planują zgłosić swój udział w międzynarodowym konkursie, zawodach, konferencji oraz spełniają poniższe wymagania:

• posiadają w swoim dorobku nagrody, wyróżnienia naukowe, publikacje naukowe lub doświadczenie w projektach badawczych lub mają w swoim dorobku inne osiągnięcia sportowe, artystyczne lub w zakresie działalności społecznej,
  • chcą rozwijać swoje kompetencje i umiejętności, aktywność naukową, innowacyjność, kreatywność przez udział w wybranych przez siebie i zgodnych z kierunkiem kształcenia oraz zainteresowaniach naukowych międzynarodowych konferencjach, konkursach oraz zawodach naukowych,
  • posiadają znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (poświadczoną w szczególności oświadczeniem lektora o poziomie znajomości języka obcego przez studenta/studentkę lub certyfikatem potwierdzającym znajomość języka obcego).
  • posiadają pozytywną opinię opiekuna merytorycznego lub opiekuna koła naukowego na temat dotychczasowej aktywności naukowej studenta lub studentki. Opinia powinna potwierdzać, że potencjał rozwojowy i dotychczasowe doświadczenie studenta lub studentki dają podstawy sądzić, iż mogą wygrywać konkursy, zawody międzynarodowe o najwyższej randze lub zdobyć wyróżnienia na konferencjach.

Najważniejsze warunki konkursu:

• kwota finansowania projektu realizowanego przez 1 studentkę / studenta – max. 80 000 zł,
  • kwota finansowania projektu realizowanego przez grupę studentek / studentów – max. 500 000 zł,
  • zaplanowane w projekcie działania muszą być zrealizowane i rozliczone do 31.12.2025 r.

Jak ubiegać się o złożenie wniosku projektowego?

• Do 14.06.2024 r. do godz. 12:00 należy przesłać swoje CV (zgodnie z wzorem), a także opis na minimum jedną stronę A4 swoich doświadczeń naukowych, badawczych, sportowych, społecznych wraz z wykazem i uzasadnieniem planowanych w projekcie działań tj. wyjazdów na międzynarodowe konferencje, zawody, konkursy wraz ze wstępnym szacunkiem cenowym.

Zgłoszenia należy przesyłać/przekazać:

• listem/przesyłką kurierską na adres Zamawiającego: Akademia Humanitas, ul. Kilińskiego 43, 41 – 200 Sosnowiec z danymi Wykonawcy zapisanymi w lewym górnym rogu koperty oraz z dopiskiem zawartym pod adresem Akademii Humanitas „Zgłoszenie – Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności””,
  • osobiście w siedzibie Akademii Humanitas, ul. Kilińskiego 43, 41 – 200 Sosnowiec, w kopercie oznaczonej w sposób opisany wyżej,
  • drogą mailową na adres: izabela.rusin@humanitas.edu.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać: „Zgłoszenie – Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności”

Zgłoszenia przesłane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane. Lista osób, których oferty zostaną przedstawione we wniosku projektowym będzie ogłoszona w dniu 17.06.2024 r.

Do pobrania:

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

07/06/2024

Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności

Najważniejsze warunki konkursu:

Jak ubiegać się o złożenie wniosku projektowego?

Zgłoszenia należy przesyłać/przekazać:

Do pobrania:

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.