Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

26/05/2023

Akademia Humanitas partnerem Międzynarodowego Forum Gospodarczego

Międzynarodowe Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie organizowane przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń gospodarczych w kraju. Akademia Humanitas, partner wydarzenia, wzięła czynny udział w wydarzeniu.

Międzynarodowe Forum Gospodarcze początkowo funcjonowało pod nazwą Forum Rozwoju Biznesu. Rosnące z roku na rok zainteresowanie udziałem przedsiębiorców i naukowców zagranicznych w tym wydarzeniu motywuje do wychodzenia naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom uczestników i zachęca nas do podnoszenia jego poziomu merytorycznego.

O wyjątkowości wydarzenia świadczy jego formuła – MFG w doskonały sposób łączy konferencję merytoryczną z szeroką ofertą spotkań biznesowych, a swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja szukaniu sposobów na rozwiązywanie problemów wspólnych dla wielu branż. Uczestnicy MFG dyskutują i poruszają najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące rozwoju gospodarki oraz możliwości współpracy międzynarodowej. Dyskusje ekspertów podczas sesji wyznaczają nowe kierunki rozwoju i wspólną koncepcję prac nad wzrostem ekonomicznym i awansem Polski w gospodarczej hierarchii Europy i świata.

MFG przykuwa uwagę rozmaitością podejmowanych tematów. Uroczystego otwarcia Forum dokonali Michał Pomarański – Prezes Europejskiego Ośrodka Rozwoju Gospodarki oraz Bartosz Parchoniuk – Redaktor Naczelny Panoramy Gospodarczej.

Ewa Kraus - Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych, Dyrektor Biura Rozwoju Uczelni wzięła udział w panelu dotyczącym współczesnego oblicza polskiej nauki. Wśród poruszanych zagadnień znalazły się te poświęcone synergii nauki i biznesu, międzynarodowej współpracy, która jest warunkiem rozwoju czy wpływowi cyfryzacji na kształcenie.

Wśród gości panelu, oprócz Pani Dziekan znaleźli się przedstawiciele:

• Politechniki Łódzkiej
  • Powiślańskiej Szkoły Wyższej
  • Firmy Flextronics
  • Fundacji ECCC
  • Politechniki Krakowskiej
  • Uniwersytetu WSB Merito
  • Lubelskiej Akademii WSEI

Spotkania i dyskusje podczas V Międzynarodowego Forum Gospodarczego miały merytoryczny charakter i przyniosły wiele nowych kontaktów i korzyści w relacjach pomiędzy światem biznesu i nauki.

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

26/05/2023

Akademia Humanitas partnerem Międzynarodowego Forum Gospodarczego

Wśród gości panelu, oprócz Pani Dziekan znaleźli się przedstawiciele:

• Politechniki Łódzkiej
  • Powiślańskiej Szkoły Wyższej
  • Firmy Flextronics
  • Fundacji ECCC
  • Politechniki Krakowskiej
  • Uniwersytetu WSB Merito
  • Lubelskiej Akademii WSEI

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.