Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

18/11/2020

Humanitas zakwitnie

W zeszłym tygodniu na terenie uczelni odbyły się warsztaty, których efektem było wysianie pierwszej metropolitalnej łąki kwietnej. Do udziału w projekcie Górnośląsko - Zagłębiowska Metropolia nie musiała nas przekonywać. Z przyjemnością i pożytkiem dla społeczeństwa podzieliliśmy się miejscem, które już wiosną będzie cieszyć nie tylko oko, ale wpływać również pozytywnie na środowisko i otoczenie.

Zalet łąk kwietnych w miastach jest wiele m.in.: zatrzymują wodę, obniżają temperaturę otoczenia, zwiększają bioróżnorodność. Tam gdzie pojawiają się łąki jest mniej kleszczy i innych nieprzyjaznych insektów. Rośliny do naszej łąki zostały dobrane tak, by nie powodowały reakcji alergicznych. Więcej o łąkach kwietnych można przeczytać w broszurze projektu TU

A o samym projekcie można przeczytać tutaj: TU

Zachęcamy organizacje do wsparcia inicjatywy – pokażmy, że nawet niewielkie działania mogą przynieść pozytywne dla wszystkich efekty i że warto się angażować.

Łąki kwietne zyskały naszą szczególną sympatię, gdyż wpisują się również w działania, które podjęliśmy z własnej inicjatywy tj. uczelniany ogród sensoryczny, który również będzie wzbogacony o rabaty roślinne. Efekty naszych kwietnych działań już wiosną – nie możemy się doczekać.

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

18/11/2020

Humanitas zakwitnie

A o samym projekcie można przeczytać tutaj: TU

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.