Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

28/03/2024

Wielkanocne Życzenia od Władz Akademii Humanitas

W tych wyjątkowych dniach, gdy wiosna rozkwita pełnią barw, a świat wokół nas budzi się do życia, chcielibyśmy złożyć społeczności akademickiej serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Niech ten czas przyniesie Wam:

• radość i spokój w sercu oraz czas spędzony w otoczeniu najbliższych. Niech będzie to okazja do wzmacniania więzi, dzielenia się miłością, serdecznością oraz wzajemnym szacunkiem,

• wdzięczność i docenienie za wszystkie Wasze wysiłki, zaangażowanie i profesjonalizm, które nieustannie przyczyniają się do rozwoju naszej Uczelni i wzmacniają naszą społeczność,

• inspirację i nowe siły do dalszego dążenia do realizacji zawodowych i osobistych celów. Niech nadchodzące dni będą pełne energii, otwierające nowe możliwości i perspektywy,

• zdrowie i pomyślność, otulone wiosennymi promieniami słońca, które dodają energii i optymizmu każdego dnia.

W imieniu całej społeczności Akademii Humanitas, pragniemy przekazać te życzenia, mając nadzieję, że będą one dla Was źródłem pozytywnej energii i motywacji.

Z wyrazami szacunku,

mgr Aleksander Dudek, Założyciel i Kanclerz Akademii Humanitas
prof. AH, dr hab. Michał Kaczmarczyk, MBA, Rektor Akademii Humanitas

Kartka z życzeniami Świątecznymi

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

28/03/2024

Wielkanocne Życzenia od Władz Akademii Humanitas

Niech ten czas przyniesie Wam:

Z wyrazami szacunku,

mgr Aleksander Dudek, Założyciel i Kanclerz Akademii Humanitas
prof. AH, dr hab. Michał Kaczmarczyk, MBA, Rektor Akademii Humanitas

Kartka z życzeniami Świątecznymi

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.