Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

13/03/2024

Zapisy do XV edycji Studenckiego Nobla ruszyły!

Rozpoczyna się XV edycja Studenckiego Nobla dla studentów z całej Polski!

Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza wszystkich studentów chcących podzielić się swoimi osiągnięciami w zakresie nauki, sztuki oraz działań społecznych do wzięcia udziału w tej inicjatywie.

Studencki Nobel propaguje rozwój nauki i sztuki, wspiera idee wolontariatu oraz ułatwia młodym i zdolnym ludziom start w przyszłość.

To ogólnopolski program stypendialny w pełni tworzony przez organizację studencką. Niezależne Zrzeszenie Studentów od lat pragnie, aby młodzi ludzie pokazywali swoje osiągnięcia, stale się rozwijali i otrzymywali dobry start w przyszłość, stąd już XV edycja konkursu. Program daje wiele możliwości rozwoju, poszerzenia doświadczenia oraz zdobycia nowych kontaktów.

W trakcie Gali Finałowej konkursu zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 50 000 zł, ufundowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Aby aplikować wystarczy wejść na stronę studenckinobel.info.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do 25.03.2024r.

Zachęcamy do zgłaszania się oraz śledzenia social mediów projektu:

Studencki Nobel

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

13/03/2024

Zapisy do XV edycji Studenckiego Nobla ruszyły!

Rozpoczyna się XV edycja Studenckiego Nobla dla studentów z całej Polski!

Zachęcamy do zgłaszania się oraz śledzenia social mediów projektu:

Studencki Nobel

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.