Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

15/03/2024

Mosty kulturowe i wyzwania integracji: emigranci jako aktywni uczestnicy życia społecznego w Polsce.

Wydarzenie koncentruje się na doświadczeniach emigrantów, a w jego w jego trakcie zostaną poruszone takie aspekty jak: adaptacja do nowego środowiska kulturowego, podejmowanie możliwych aktywności społecznych, wyzwania językowe, kulturowe różnice i podobieństwa między Polską a Ukrainą - jakie elementy kultury są najbardziej zauważalne i jak wpływają na codzienne życie.

Prelegenci: prof. dr hab. Olena Gonchar, mgr Tomasz Kuk
Język prelekcji:  język polski i język ukraiński.

Termin i godzina wydarzenia: 17.05.2024 r., godz. 14.00-15.30
Rejestracja uczestników rozpoczyna się od godz. 13.30
Miejsce: Aula im. Czesława Kupisiewicza - Akademia Humanitas
ul. J. Kilińskiego 43, 41-200 Sosnowiec

Rejestracja na udział w wydarzeniu: https://forms.office.com/e/0Ptx71FHX2

Культурні мости та виклики інтеграції: мігранти як активні учасники суспільного життя в Польщі.

Подія зосереджена на досвіді емігрантів, і під час її проведення будуть висвітлені такі аспекти, як: адаптація до нового культурного середовища, включення в можливі соціальні активності, мовні виклики, культурні відмінності та схожості між Польщею та Україною - які елементи культури є найбільш помітними і як вони впливають на повсякденне життя.

Спікери: проф. д-р габ. Олена Гончар, магістр Томаш Кук

Мова лекції: польська та українська мови.
Дата і час події: 17.05.2024 р., 14:00-15:30
Реєстрація учасників починається о 13:30
Місце проведення: Аудиторія імені Чеслава Купішевича - Академія Humanitas
вул. Я. Кілінскего 43, 41-200 місто Сосновець

Реєстрація на участь у заході: https://forms.office.com/e/0Ptx71FHX2

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

15/03/2024

Prelegenci: prof. dr hab. Olena Gonchar, mgr Tomasz Kuk
Język prelekcji:  język polski i język ukraiński.

Termin i godzina wydarzenia: 17.05.2024 r., godz. 14.00-15.30
Rejestracja uczestników rozpoczyna się od godz. 13.30
Miejsce: Aula im. Czesława Kupisiewicza - Akademia Humanitas
ul. J. Kilińskiego 43, 41-200 Sosnowiec

Rejestracja na udział w wydarzeniu: https://forms.office.com/e/0Ptx71FHX2

Спікери: проф. д-р габ. Олена Гончар, магістр Томаш Кук

Мова лекції: польська та українська мови.
Дата і час події: 17.05.2024 р., 14:00-15:30
Реєстрація учасників починається о 13:30
Місце проведення: Аудиторія імені Чеслава Купішевича - Академія Humanitas
вул. Я. Кілінскего 43, 41-200 місто Сосновець

Реєстрація на участь у заході: https://forms.office.com/e/0Ptx71FHX2

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.